RNU1C271MDN1
MFR.Part #
RNU1C271MDN1
JLCPCB Part #
C1578810
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16V 2000hrs@105℃ 270uF 3.5mm 5A@100kHz 8mm 8mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS