RNU0J471MDN1KX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNU0J471MDN1KX
JLCPCB Part #
C3275406
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 570mA@120Hz 6.3V 7mΩ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS