RNU0G182MDN1
MFR.Part #
RNU0G182MDN1
JLCPCB Part #
C1579090
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 1800uF 2000hrs@105℃ 4V 5mm 6.1A@100kHz 7mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS