RNU0E152MDN1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNU0E152MDN1
JLCPCB Part #
C1579305
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 1500uF 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 4.7A@100kHz 7mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS