RNS1E150MDS1
MFR.Part #
RNS1E150MDS1
JLCPCB Part #
C1578615
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 15uF 2.2A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 49mΩ@100kHz 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS