RNS1E101MDN1PH
MFR.Part #
RNS1E101MDN1PH
JLCPCB Part #
C3275253
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 14mm 15mΩ 2000hrs@105℃ 25V 450mA@120Hz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS