RNS1D680MDN1
MFR.Part #
RNS1D680MDN1
JLCPCB Part #
C1579121
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2000hrs@105℃ 20V 25mΩ@100kHz 3.5mm 3.6A@100kHz 68uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS