RNS1D470MDN1PX
MFR.Part #
RNS1D470MDN1PX
JLCPCB Part #
C1578994
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2000hrs@105℃ 20V 28mΩ@100kHz 3.4A@100kHz 3.5mm 47uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS