RNS1D150MDS1JT
MFR.Part #
RNS1D150MDS1JT
JLCPCB Part #
C1578478
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.7A@100kHz 15uF 2000hrs@105℃ 20V 6.3mm 63mΩ@100kHz 7mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS