RNS1D150MDS1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNS1D150MDS1
JLCPCB Part #
C3274326
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 15uF 170mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 20V 6.3mm 63mΩ 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS