RNS1C181MDN1PX
MFR.Part #
RNS1C181MDN1PX
JLCPCB Part #
C1579252
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 16V 16mΩ@100kHz 180uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 4.7A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS