RNS1C151MDN1PH
MFR.Part #
RNS1C151MDN1PH
JLCPCB Part #
C1578563
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ@100kHz 12.5mm 150uF 16V 2000hrs@105℃ 5.5A@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS