RNS1A330MDS1JT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNS1A330MDS1JT
JLCPCB Part #
C1578461
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.9A@100kHz 10V 2.5mm 2000hrs@105℃ 33uF 49mΩ@100kHz 6.3mm 7mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS