RNS1A101MDN1KX
MFR.Part #
RNS1A101MDN1KX
JLCPCB Part #
C1578893
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 11.5mm 2000hrs@105℃ 21mΩ@100kHz 3.9A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS