RNS0J821MDN1
MFR.Part #
RNS0J821MDN1
JLCPCB Part #
C1579123
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ@100kHz 12.5mm 2000hrs@105℃ 5.5A@100kHz 5mm 6.3V 820uF Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS