RNS0J221MDN1
MFR.Part #
RNS0J221MDN1
JLCPCB Part #
C1579028
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 2000hrs@105℃ 21mΩ@100kHz 220uF 3.5mm 3.9A@100kHz 6.3V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS