RNE1C561MDNASQPX
MFR.Part #
RNE1C561MDNASQPX
JLCPCB Part #
C1578832
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 14mΩ@100kHz 16V 560uF 5A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS