RNE1C471MDN1PX
MFR.Part #
RNE1C471MDN1PX
JLCPCB Part #
C1578397
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ@100kHz 11.5mm 16V 2000hrs@105℃ 470uF 5.4A@100kHz 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS