RNE1C102MDN1PH
MFR.Part #
RNE1C102MDN1PH
JLCPCB Part #
C1578943
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 10mΩ@100kHz 12.5mm 16V 2000hrs@105℃ 5mm 6.1A@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS