RNE1C101MDS1JX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNE1C101MDS1JX
JLCPCB Part #
C1579190
Package
Plugin,D5xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 16V 2.3A@100kHz 2000hrs@105℃ 2mm 35mΩ@100kHz 5mm Polymer ±20% 插件,D5xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS