RNE1A221MDS1JX
MFR.Part #
RNE1A221MDS1JX
JLCPCB Part #
C1579110
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 2.5A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mΩ@100kHz 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS