RNE1A221MDS1
MFR.Part #
RNE1A221MDS1
JLCPCB Part #
C3275073
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 250mA@120Hz 30mΩ 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS