RNE0E681MDN1PX
MFR.Part #
RNE0E681MDN1PX
JLCPCB Part #
C1579007
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 4.9A@100kHz 5mm 680uF 6mm 8mm 8mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS