RL80E821MDN1
MFR.Part #
RL80E821MDN1
JLCPCB Part #
C1578798
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 6.1A@100kHz 6mΩ@100kHz 820uF 8mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS