RL80E561MDN1PX
MFR.Part #
RL80E561MDN1PX
JLCPCB Part #
C1579101
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 560uF 6.1A@100kHz 6mΩ@100kHz 8mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS