RF80E471MDN1JT
MFR.Part #
RF80E471MDN1JT
JLCPCB Part #
C1579067
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 2mm 4.2A@100kHz 470uF 5mm 7mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS