RE50E821MDN1PX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RE50E821MDN1PX
JLCPCB Part #
C1579029
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 5mΩ@100kHz 6.3A@100kHz 820uF 8mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS