QYX1H223JTP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QYX1H223JTP
JLCPCB Part #
C3777266
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+85℃ 22nF 50V Polyester ±5% 插件,P=3.5mm Film Capacitors ROHS