QXT2J223KRPT
MFR.Part #
QXT2J223KRPT
JLCPCB Part #
C3811294
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 300V、630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS