QXT2G103KRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXT2G103KRPT
JLCPCB Part #
C3787786
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 200V、400V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS