QXP2K223JRPT
MFR.Part #
QXP2K223JRPT
JLCPCB Part #
C3783517
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 250V、800V ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS