QXP2J684KRPT
MFR.Part #
QXP2J684KRPT
JLCPCB Part #
C3798306
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200V、630V 680nF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS