QXP2J334KRP7FT
MFR.Part #
QXP2J334KRP7FT
JLCPCB Part #
C3791998
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200V、630V 330nF ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS