QXP2J223KRPT
MFR.Part #
QXP2J223KRPT
JLCPCB Part #
C3791128
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 200V、630V 22nF ±10% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS