QXP2G684JRPT
MFR.Part #
QXP2G684JRPT
JLCPCB Part #
C3785881
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 160V、400V 680nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS