QXP2G333JRP7FL
MFR.Part #
QXP2G333JRP7FL
JLCPCB Part #
C3799448
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 160V、400V 33nF ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS