QXP2E684JRPT
MFR.Part #
QXP2E684JRPT
JLCPCB Part #
C3782005
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 125V、250V 680nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS