QXP2E335KRPT
MFR.Part #
QXP2E335KRPT
JLCPCB Part #
C3800731
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 125V、250V 3.3uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS