QXP2E225JRPT
MFR.Part #
QXP2E225JRPT
JLCPCB Part #
C3810663
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 125V、250V 2.2uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS