QXP2E104KRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXP2E104KRPT
JLCPCB Part #
C3793489
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 125V、250V ±10% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS