PSB2123220KHS
MFR.Part #
PSB2123220KHS
JLCPCB Part #
C3784658
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 220nF 630V、1.2kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS