PSB2103470KJL
MFR.Part #
PSB2103470KJL
JLCPCB Part #
C3800057
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 575V、1kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS