PSB2103470KHSD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PSB2103470KHSD
JLCPCB Part #
C3801275
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 575V、1kV ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS