PSB1853470KHSD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PSB1853470KHSD
JLCPCB Part #
C3791252
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 500V、850V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS