PPA1853680KN
MFR.Part #
PPA1853680KN
JLCPCB Part #
C3802030
Package
Plugin,D35xL53mm
Description
-40℃~+85℃ 500V、850V 680nF ±10% 插件,D35xL53mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS