PPA1853330KJ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PPA1853330KJ
JLCPCB Part #
C6952730
Package
Plugin,D16xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 330nF 500V、850V ±10% Plugin,D16xL32mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS