PLV1J270MDL1TD
MFR.Part #
PLV1J270MDL1TD
JLCPCB Part #
C3274755
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.1A@100kHz 27uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 33mΩ 63V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS