PLV1C471MDL1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLV1C471MDL1TD
JLCPCB Part #
C3274308
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 16V 2.9A@100kHz 23mΩ 3000hrs@105℃ 470uF 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS