PLS0J821MDO1TD
MFR.Part #
PLS0J821MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578861
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 5.5A@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 820uF 8mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS