PLS0G681MDO1TD
MFR.Part #
PLS0G681MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578645
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 3.5mm 4V 5.8A@100kHz 5000hrs@105℃ 680uF 7mΩ@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS